top of page
  • Yazarın fotoğrafıKültepe Yatırım

PackUpp 100 Milyon TL Değerleme ile Yatırım Aldı


Kültepe Yatırım Packupp

4 Ocak 2021

Kültepe Yatırım PackUpp yatırım turuna katılarak yatırım yaptı

Daha önce 12.5 milyon ₺ değerleme ile yatırım alan PackUpp yeni yatırım turunu 100 milyon ₺ değerleme üzerinden kapatmıştır. 2021 yılının 3. çeyreğinde Seri A yatırım turuna çıkmayı planlayan PackUpp girişimi bu yatırım turuyla birlikte değerlemesini 8 kat artırmıştır.


Yatırım Turuna Katılanlar

TRAngels, Girişim Türk A.Ş. ve Kültepe Yatırım'ın katıldığı yatırım turunda PackUpp ikinci yatırımını almıştır. Bu yatırımla birlikte Kültepe Yatırım Portföyü de gelişmeye devam etmektedir. “Yatırım ile ilgili açıklamalarda bulunan PackUpp kurucu ortağı ve CEO’su Semih Emre Özcan, ilk yatırım turundaki yatırımcıların yüzde 95 oranında ikinci yatırım turunda PackUpp‘ı desteklediklerini ve şirkete olan güvenlerini gösterdiklerini dile getirdi.”


“CarrefourSA, Dyson, Skechers, Decathlon, Disney, Columbia gibi global firmalara teslimat hizmeti sunan PackUpp, çok sayıda yerli büyük firmanın da teslimatlarını gerçekleştiriyor. 2021 ile birlikte global ve yerel çok sayıda yeni firmaya da hizmet sunmayı hedefleyen PackUpp, İstanbul ile birlikte Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Bodrum olmak üzere toplam 6 büyük şehirde hizmet veriyor.”


2 görüntüleme

Comentarios


bottom of page