top of page
  • Yazarın fotoğrafıKültepe Yatırım

Kültepe Yatırım Yeni Nesil Yatırımcılık Paneline Katıldı


Kültepe Yatırım OKA Keiretsu Forum

Kültepe Yatırım, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde olan ve Samsun Teknopark ve OMÜ-TTO tarafından organize edilen “Yeni Nesil Yatırımcılık Paneline” katıldı.


OMÜ Rektör Yardımcısı ve Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kuran’ın açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte, panelist olarak Türkiye’nin önemli melek yatırım ağlarının temsilcileri StartUpFon Kurucu Ortağı Gülsüm Çıracı, Diffussion Capital Partners Temsilcisi Alper Karagöz, Keiretsu Forum Türkiye’den Hulusi Berik ve Kültepe Yatırım ‘dan İbrahim Ulukaya yer aldı.


Panelde, melek yatırımcılık ve melek yatırım ağları, yatırımın önemi, kitlesel fonlama, erken safha girişimler, teknoloji trendleri ve teknoloji odaklı girişimler gibi konulara değinilirken; panelistler yatırım yapmakta oldukları sektörler hakkında bilgiler verip, yeni nesil yatırımcılık alanındaki bilgi ve deneyimlerini paylaştılar.


Panelin ardından Samsun Teknopark Girişimcileri sunum yaparak projelerini anlattılar. Proje sunumlarının tamamlanmasıyla panelistlere teşekkür plaketleri takdim edildi


Kültepe Yatırım OKa Keiretsu forum Startupfon

1 görüntüleme

Comments


bottom of page