top of page
  • Yazarın fotoğrafıKültepe Yatırım

Kültepe Yatırım Teknopark İzmir Demo Day Buluşması


Kültepe Yatırım Teknopark İzmir yusuf baran

Kültepe Yatırım Teknopark izmir yusuf baran ibrahim Ulukaya abdurrahman çam Tevfik gemici Vedat Çavuşoğlu osman Güldüoğlu

27 ekim 2020

Teknopark İzmir & Kültepe Yatırım işbirliğinde kurgulanan “Girişimci-Yatırımcı Buluşması” gerçekleştirildi. Teknopark İzmir’de çalışmalarını sürdüren 11 girişimcinin proje sunumlarını gerçekleştirdiği görüşmeler, online olarak düzenlendi.


Toplantıda İYTE Rektörü ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Baran, “Bölgemizden yatırımcılara ve ticarileşmeye uzanan bir köprü olmayı sürdüreceğiz” diyerek, toplantının önemli iş birliklerine kapı aralamasını temenni etti.


Teknopark İzmir Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Kayseri Kültepe Yatırım Yönetim Kurulu Üyeleri Teyfik Gemici, Vedat Çavuşoğlu, İbrahim Ulukaya, Osman Güldüoğlu ve Abdülhakim Coşkun ile Genel Sekreter Abdurrahman Çam katıldı.


Etkinlikte Kültepe Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ulukaya özellikle Anadolu’da girişim ve yatırım ekosisteminin gelişmesi gerektiğini ve geleneksel yatırımların teknoloji odaklı yatırımlara da dönüşmesi gerektiğini aktardı. Bununla ilgili olarak Anadolu’da kurulan ve en aktif fon olan Kültepe Yatırım’ın da katkılar sunacağından bahsederek bu ve benzer etkinlikler için teşekkür etti.


Açılış konuşmaları ve tanışma sonrasında, Girişimcilerimizin projeleri hakkında bilgi aktardığı kısa sunumlar ve ikili görüşmelere geçildi.


Kültepe Yatırım – Teknopark İzmir Demo Day Etkinliği Yapıldı


Kültepe Yatırım Ekim 2020 demo day etkinliği kapsamında Teknopark İzmir girişimlerini dinledi. Her ay en az bir demo day etkinliğinde girişimlerle buluşan Kültepe Yatırım, Ekim 2020 demo day etkinliğinde Teknopark İzmir BİGG Asist programında yer alan 11 girişimle bir araya geldi.


Etkinlik 27 Ekim 2020 tarihlerinde saat 13:30’da başlamış ve yaklaşık 3 saat kadar sürmüştür. Bu etkinlikte farklı alan ve sektörlerden çoğunluğu BİGG desteği alan değerli girişimler sunum yapmıştır.


Toplantıya İYTE Rektörü ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Baran, Teknopark İzmir Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu ve Kayseri Kültepe Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdülhakim Coşkun, İbrahim Ulukaya, Osman Güldüoğlu, Tevfik Gemici, Vedat Çavuşoğlu ile Genel Sekreter Abdurrahman Çam katılmıştır.

1 görüntüleme

Comentários


bottom of page