top of page
  • Yazarın fotoğrafıKültepe Yatırım

Earnado Kültepe Yatırım’dan 2.5M $ Değerlemeyle Yatırım Aldı


Kültepe Yatırım Earnado ya 2.5 milyon dolar değerleme ile yatırım yaptı

18 Şubat 2022


Earnado Kültepe Yatırım’dan 2.5M $ Değerlemeyle Yatırım Aldı


Kültepe Yatırım algoritmalar ile pazarlama kararları veren ve yapılması gerekenleri online profesyoneller ile gerçekleştiren Earnado ‘nun yatırım turuna katıldı. Yatırım turu 2,5 Milyon dolar değerleme üzerinden gerçekleşmiştir. Earnado’ya hayırlı olmasını diliyor ve tüm ekibi tebrik ediyoruz.


Earnado algoritma ve verileri kullanarak, doğru dijital pazarlama teknikleriyle, KOBİ ve girişimlerin dijital dünyada büyümesini amaçlayan bir girişimdir.


Yaklaşık 2 yıl önce Barış Korkmaz, DevrimEkmekçi ve Haluk Çakan tarafından İstanbul’da kurulan Earnado, şu an için 10 farklı ülkeden 200’e yakın müşteriye hizmet sunuyor.


100’den fazla online çalışanı ile firmalara dijital dünyada büyümeleri için tek elden destek sunan girişim, KOBİ’lerin dijital pazarlama yolculuğunu algoritmalar ve verileri kullanarak dizayn ederek maliyetlerini azaltıyor.


Earnado kullanıcıları, platform ile birlikte SEO, sosyal medya ve reklamyönetimi yaparak dijital pazarlamada atmaları gereken adımları belirleyebiliyor ve pazarlama kararlarını online profesyoneller ile görüşmeler neticesinde alabiliyor.


Alınan yatırım ile yurt dışı çalışmalarını hızlandıracak olan Earnado önümüzdeki dönemde Avrupa’ya açılmayı hedeflemektedir.

0 görüntüleme

ความคิดเห็น


bottom of page