Kültepe Yatırım A.Ş.

vizyon-misyon

Kültepe Yatırım, ERBAN Melek Yatırım Ağı üyesi olan 20 yatırımcı tarafından, Anadolu’nun yatırım iklimini geliştirmek, Kayseri’yi farklı ve özgün, girişim ve girişimcilerin cazibe merkezi haline getirmek amacıyla resmi olarak 2019 Eylül ayında kurulmuştur.

Kültepe Yatırım bünyesinde bulunan her biri kendi sektöründe öncü yatırımcılar, mevcut bilgi ve tecrübe birikimlerini, yatırımcısı olacakları projelere mentorluk, danışmalık ve lider yatırımcılık yaparak aktararak, projelerin ve girişimcilerin gelişmesini sağlamayı hedeflemektedir. Tüm bu süreçler esnasında yatırımcılar ayrıca profosyonel ve ticari ilişkileri sayesinde, girişimlerin ticari başarıya ulaşmalarını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için çaba sarf ederler.

Kültepe Yatırım, özellikle erken safha girişimlerin, girişimcisinin potansiyeli ve enerjisi, fikrin özgünlüğü ve farklılığı, girişimin ticarileşme potansiyeli ve gelecekte elde edeceği potansiyel kriterleri ile değerlendirir.

Misyonumuz

Farklı sektörlerden elde ettiğimiz tecrübemiz, dinamik ve genç yatırımcı profilimiz, güçlü ve sürdürülebilir sermayemizle girişim ve girişimcilere değer katmak, şehrimizin ve bölgemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Anadolu’nun en büyük yatırım merkezi olmaktır.